Sprzęt rehabilitacyjny Warszawa

Sprzęt rehabilitacyjny Warszawa | oferta

 

Fizjoterapia służy do zapewnienia opieki i pomocy osobom cierpiącym na niepełnosprawność fizyczną, która wymaga dostosowania do codziennych czynności życiowych, pomaga w funkcjonowaniu, poruszaniu się.

Fizjoterapia jest jedną z najstarszych form rehabilitacji i jest jednym z najprostszych sposobów łagodzenia dyskomfortu i bólu. Aby rehabilitacja dała odpowiednie rezultaty należy zaopatrzyć się w odpowiedni sprzęt rehabilitacyjny. W naszym sklepie medycznym możesz zaopatrzyć się w bardzo dobrej jakości sprzęt rehabilitacyjny czy ortopedyczny.

 

1. Taśmy do tapingu firm KINESIO , MUELLER, ULTIMATE PERFORMANCE

2. Piłka do ćwiczeń różne rozmiary średnica 45 cm, 55cm, 65cm (pompka gratis)

3. Piłka do pilatesu średnica 25 cm

4. Piłka do masażu z kolcami

5. Piłka do rehabilitacji ręki

4. Taśmy do ćwiczeń bez latexu różne długości i siła oporu

5. Mata korekcyjna jeżyk

 

Sklep rehabilitacyjny | misja:

 

Nasz sklep medyczno – rehabilitacyjny zaopatrzony jest w różne kategorie produktów zarówno dla osób starszych jak i młodszych. Naszym celem jest zapewnienie pomocy oraz wsparcia osobom, które potrzebują pomocy, w tym celu jeżeli jesteś w potrzebie skontaktuj się z nami a my zrobimy wszystko co w naszej mocy aby dobrać dla Ciebie odpowiedni sprzęt medyczny dla Twojej rehabilitacji. Działamy na obszarze Warszawy i okolic.

Sprzęt rehabilitacyjny | produkty najwyższej jakości

Jeśli szukasz sprzętu rehabilitacyjnego z najwyższej półki, nie szukaj dalej niż Med Serwis. Nasze niezawodne i trwałe produkty są idealne dla osób, które potrzebują pomocy w poruszaniu się. Posiadamy szeroką gamę produktów, od lasek i kul po wózki inwalidzkie i chodziki. Bez względu na to, jakie są Twoje potrzeby, mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie.

Nasz kompetentny personel jest zawsze pod ręką, aby pomóc Ci znaleźć odpowiedni produkt dla Twoich indywidualnych potrzeb. Upewnimy się, że będziesz mógł poruszać się bezpiecznie i sprawnie, bez uszczerbku dla jakości i komfortu. Dzięki usługom medycznym możesz mieć pewność, że otrzymujesz najlepszy możliwy produkt w przystępnej cenie. Zaufaj nam w kwestii wszystkich swoich potrzeb w zakresie sprzętu rehabilitacyjnego