Witamy Państwa na naszej stornie Sklepu Medycznego w Grochowie

Nasz sklep medyczny znajduje się w miejscowości Grochów. Posiadamy zróżnicowany oraz bogaty asortyment, który można w większości zakupić na miejscu. Realizujemy sprzedaż związaną z refundacją częściową lub całościową – uzależniona od produktu oraz sposobu refundacji.

Nasza kadra jest wysoko wykwalifikowana, zdobywana podczas wieloletniej praktyki zawodowej zdobywanej przez lata w sklepach medyczno-rehabilitacyjnych.
Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny, wiemy, że każda potrzeba osób zgłaszających się do nas jest inna i wymaga indywidualnego doboru oraz doradztwa, aby zakupiony produkt jak najlepiej spełniał swoje zadanie oraz w jak najlepszy sposób wpływał na polepszenie komfortu życia codziennego.
W naszych sklepach oferujemy produkty najwyższej jakości – wiodących firm na rynku polskim jak również europejskim, czy światowym.

Oprócz sklepów stacjonarnych m.in w lokalizacji Grochów – prowadzimy również sprzedaż internetową – wysyłkową. Dzięki czemu mogą Państwo dokonać zakupu bez wychodzenia z domu.
Wszystkie produkty można znaleźć na naszej stronie internetowej.

Prowadzona przez nas sprzedaż realizowana jest zgodnie z systemem NFZ – dzięki czemu mogą Państwo uzyskać atrakcyjne dofinansowanie do zakupionych produktów w naszym sklepie medycznym.

Serdecznie zachęcamy do zakupów w naszych sklepach medycznych. W przypadku pytań prosimy o skorzystanie z formularza kontaktowego dostępnego na stronie internetowej pod zakładka Kontakt lub też o kontakt telefoniczny. wszystkie dane teleadresowe dostępne są na naszej stornie – zakładka Kontakt.

Pozdrawiamy serdecznie zespół Med-serwis – Sklep Medyczny Grochów.

Joanna Wiśniewska mgr. rehabilitacji, sprzedawca medyczny
Mgr Monika Seroka sprzedawca medyczny