Biustonosze kompresyjne

W sprzedaży biustonosze kompresyjne dla Pań po operacji piersi.

Po operacjach plastycznych, oszczędzających, czy odtwórczych stosuję się specjalną odzież, która posiada odpowiednią klasę ucisku
zapewniającą szybsze gojenie się rany pooperacyjnej, zapobiega powstawaniu krwiaków, zapewnia utrzymanie inplantu w odpowiednim miejscu.
w przypadki operacji piersi o rodzaju biustonosza najczęściej decyduje lekarz, który operuje. Bielizna, która jest dopuszczona do sprzedaży w naszym sklepie posiada odpowiednie certyfikaty medyczne i jest bardzo wysokiej jakości. Po niektórych operacjach razem z biustonoszem wymagany jest specjalny pas kompresyjny, który nosi się wokół klatki piersiowej nad biustem.
W sprzedaży posiadamy biustonosze kompresyjne renomowanych firm niemieckiej AMOENY, francuskiej THUASNE, czeskiej LIOPOELASTIC.
W doborze bielizny pomoże Panią wykwalifikowany personel.

GORSETY POOPERACYJNE

miękkie, bawełniane, zapinane z przodu, podnoszące komfort życia w pierwszych dniach po operacji oraz stosowane jako wypoczynkowe w dłuższym okresie po operacji.

 

GORSETY KOMPRESYJNE

zastosowanie po operacjach plastycznych różnego typu, zmniejszanie, powiększanie, modelowanie piersi, odtwarzanie piersi po amputacji za pomocą protezy wewnętrznej tzw. implantu piersi itp. Ten rodzaj biustonosza nosi się pare tygodni wg zaleceń lekarza.

Realizujemy wnioski NFZ. Refundacja na protezę piersi wynosi 280 zł i jest przyznawana raz na 2 lata.